Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Lubstówek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem

Przydziałki,Konin(Lubstówek + 18 km)

739 000 zł160 m² 4 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 083 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z zabudowaniami gospodarczymi ul. Parowa Konin Na sprzedaż dwukondygnacyjny dom jednorodzinny z lat 80- tych., z poddaszem nieużytkowym oraz częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Waki

Waki(Lubstówek + 16 km)

199 000 zł4 000 m² 49,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Waki, w gminie Kościelec, powiat kolski. Nieruchomość usytuowana jest w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Orle

Orle(Lubstówek + 22 km)

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni 130 m , położony na działce o powierzchni 2200 m , w miejscowości Orle, w powiecie radziejowskim. Nieruchomość została wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Stare Morzyce

Stare Morzyce(Lubstówek + 16 km)

329 000 zł64 m² 5 140,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:895 m²

Jeśli szukasz domku z ogródkiem dla małej rodzinki polecam do kupna wolnostojący domek na ogrodzonej 9-arowej działce w miejscowości Stare Morzyce powiat kolski. Budowany w latach 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Strzelno

Strzelno(Lubstówek + 16 km)

730 000 zł230 m² 3 174 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 160 m²

Dom plus mały tartak. Nieruchomość położona jest w miejscowości Witkowo, gm. Strzelno z utwardzonym dojazdem 150m od drogi asfaltowej co zapewnia nam prywatność a w razie prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Skulsk

Skulsk(Lubstówek + 6 km)

399 000 zł103 m² 3 873,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:426 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny w budynku dwulokalowym, zlokalizowany w miejscowości Skulsk przy ul. Leśnej, w powiecie konińskim, położony w okolicy lasów i jezior. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Skulsk

Skulsk(Lubstówek + 6 km)

460 000 zł80 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, murowany dom rekreacyjny położonym nad jeziorem w Skulsku. To miejsce idealne dla osób szukających ciszy, prywatności i bezpośredniego kontaktu z naturą przez.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Łojewo

Łojewo(Lubstówek + 24 km)

97 146 zł771 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż bezpośrednia! mw Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż ostatnie trzy z sześciu działek budowlanych z wytyczoną drogą wewnętrzną o pow.771m2, 771m2 oraz 834m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Toruńska

Licheń Stary(Lubstówek + 7 km)

85 000 zł987 m² 86,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy działki budowlane o przeznaczeniu usługowo-mieszkaniowym, położone w miejscowości Licheń Stary, gmina Ślesin, powiat koniński, woj. wielkopolskie. Lokalizacja niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. 500-lecia

Sompolno(Lubstówek + 8 km)

669 000 zł270 m² 2 477,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:585 m²

Prezentujemy Państwu dom z eleganckim i funkcjonalnym wnętrzem przystosowanym do zamieszkania 2 rodzin a może prowadzenia działalności gospodarczej? Usytuowany jest na około 6-arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Lubstówek

Lubstówek,kujawsko-pomorskie

199 000 zł60 m² 3 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 446 m²

Na sprzedaż komfortowy lokal mieszkalny położony w budynku wielorodzinnym, w cichej i zielonej okolicy. Lokal o powierzchni całkowitej około 60m2 usytuowany na parterze.Działka teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubstówek

Lubstówek,kujawsko-pomorskie

210 000 zł60 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam wlasne mieszkanie bezczynszowe w zabudowie wielorodzinnej. Mieszkanie jest wyremontowane, gotowe do zamieszkania. Kotłowania w piwnicy Piec 5 klasy na ekogroszek. Kuchnia ,korytarz.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij